Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][Rozstrzygnięte][Dział] Zarabianie W Internecie


Rodimop

Zarabianie  

31 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcesz taki dzia??

    • Tak
      21
    • Nie
      9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na forum jest coraz więcej tworzonych topicow o zarabianiu w internecie.

Na początku można by było zrobić dział, a potem poszczególne działy dla najważniejszych serwisów.

 

Przykład:

Dajny na to, że Kategoria: Forum Ogólne to zarabianie w internecie.

 

I do tej kategorii dałoby się domenę np.

http://www.money.mpcforum.pl

i zamiast:

http://www.mpcforum.pl/forum/1-forum-ogolne/

byłoby:

http://www.money.mpcforum.pl

 

Mógłbym to wszystko ogarniać, ponieważ znam się na zarabianiu w internecie, bo sam w tym trochę siedziałem.

Poza tym to by było korzystne dla forum, ponieważ fraza jak "zarabianie w internecie" jest jedną z najczęstszych wyszukiwanych fraz :)

 

PS: Jak to może być związane z MPC?

Otóż wiele osób pyta o to jak można zarobić w internecie np. na Smocze Monety itp.

Don't feed trolls ;]

Opublikowano

Sui.. Tak, forum jest do pomagania. ;-)

 

 

 

 

a co do tego też jestem na TAK, sam bym pare Tutków napisał. ;D

 

 

Opublikowano

Raczej na NIE to jest chyba zbędne, nie ma az tak duzo topicow na ten temat.

Jak ktos mowil malo wam roboty w metinie? dzial bardzo spory ;x. (up tak wiem, ale chyba tylko tobie malo ;x)

 

Chociaz moje zdanie i tak gowno warte ;), ale jak wyrazac swoja opinie to wyrazac ;x

; )

Opublikowano

ja cie popieram i Mpcforum bylo by sławniejsze ps . masz racje duzo ludzi szuka jak zarobic na smocze monety ja na TAK

Gość Mounthains
Opublikowano

Wpip reflinków Oo

 

nautralny co do tego ;/

 

Pierw lepiej zkończyć to co zaczęliśmy. Czyli eleonor, a potem następne wyzwania?

Opublikowano

Eleonorem zajmuje się tylko kilka osób, a działem mogę zajmować się ja i jeśli jest potrzeba to ktoś jeszcze obeznany w tych sprawach :)

Don't feed trolls ;]

Opublikowano

Nie, najpierw skończcie projekt serwera i mpcmetin2.

 

Metin2 wszystim odbija, niektórzy mają w statusie "wbijać na profil, kto da najwięcej minusów dostanie woja 67lvl" albo w innych stylach, omg.. to jest forum tylko metku? Inni nie wiedzą GDZIE ten woj, i se pomyślą że w innej grze itd. 

 

Pierw się zastanówcie a potem piszcie -.-.

 

 

 

@Topic

 

Jak narazie jestem na NIE, skończcie wszystko co zaplanowane <jeśli coś jest> (nie wliczając tego mpcmt2 bo jak wg. mnie to najmniej ważne) a potem może TAK.

 

 

Admin Cienia
Opublikowano

Nie nie, w każdym tutcie po setki reflinków by było..

 

Dziwne że w 90% przypadkach wszyscy co wrzucają te scamerskie buxy to spamboty. A pozostałe 10% to ci którzy wierzą w to a i tak nic nie dostaną.

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

Nie nie, w każdym tutcie po setki reflinków by było..

 

Dziwne że w 90% przypadkach wszyscy co wrzucają te scamerskie buxy to spamboty. A pozostałe 10% to ci którzy wierzą w to a i tak nic nie dostaną.

 

Owszem mogłoby tak być, ale:

Forum mogłoby być np. od 10/20 postów, by nie było pijawek i botów.

Reflinków by nie było dużo, ponieważ jakby się wprowadziło zasadę 1 reflink na 1 temat i 1 temat na 1 bux to już by zmieniło postać rzeczy.

Ja w sumie sam nie wierzę, że można zarobić, a jeśli można to trzeba naprawdę kilka miesięcy klikać w te badziewia.

 

Ale według mnie sporo osób by trafiało na mpc poprzez "zarabianie w internecie" , a większość chcących zarobić to młodzież, która też gra w gry ;D

Czyli wszystko jakby się łączy i reklamuje mpc :)

Don't feed trolls ;]

Gość Mounthains
Opublikowano

Większość jak o tym usłyszy będzie wprowadzała refy w sygny. Za takie coś banujemy. Więc to będzie działać na ich niekorzyść :<

Opublikowano

Spokojnie.. będzie ;p

Po prostu czekam na grafikę.. :)

Dla mnie to mało roboty jak na razie mam, a ja się wyzwań nie boję.

Don't feed trolls ;]

Opublikowano

Ja jestem na nie

 

 

Jesli mialoby takie cos powstac to wygladalo by to tylko tak ze dzial zawieralby tematy:

 

 

1. Jak zalozyc konto na paypal i FAQ do tego dorobic, czyli :

- czy konto paypal jest platne

- jak wyplacac kase

- jak zarzadzac takim kontem itd.

 

2. Rozne tuty jak zalozyc konto na danym serwisie np. buxach i informacje z tym zwiazane

3. Calkowity zakaz dawania tematow z reflinkami

4. dzial by sluzyl tylko do dawania pomocy gdyby byly jakies problemy

 

 

 

Ale i tak jestem na nie... Bo dzial po pewnym czasie by padl, mozliwosc masy reflinkow, trzeba sporo sie narobic by zarobic...

1376572695-U638369.png

sygna by forfiter007

Opublikowano
Jesli mialoby takie cos powstac to wygladalo by to tylko tak ze dzial zawieralby tematy:

1. Jak zalozyc konto na paypal i FAQ do tego dorobic, czyli :

- czy konto paypal jest platne

- jak wyplacac kase

- jak zarzadzac takim kontem itd.

 

2. Rozne tuty jak zalozyc konto na danym serwisie np. buxach i informacje z tym zwiazane

3. Calkowity zakaz dawania tematow z reflinkami

4. dzial by sluzyl tylko do dawania pomocy gdyby byly jakies problemy

 

Taka idea mi się podoba. Może by padło, może nie ;p

Gdyby się dodawało na bieżąco tuty to może by i się utrzymało ;d

 

Zostawię decyzję Administratorom ;D

Don't feed trolls ;]

Opublikowano

dordo zalosny jestes , jest MASA buxow niewyplacalnych , ale sa takie , ktore wyplacaja przyklad to gagabux , do ktorego nie potrzeba karty ani nawet 18 lat , zeby cos zarobic , wiec jak NIC nie wiesz o buxach ani np. o tag , lockerz i roznych dzialow do zarabiania to siedz cicho , rodi mam do Ciebie pytanko czy do 20dollarsstuff trzeba karte miec? :P

Admin Cienia
Opublikowano

Pomysł słaby i nie opłaca się robić na to specjalnie działu.

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Gość Mounthains
Opublikowano

Pomysł słaby i nie opłaca się robić na to specjalnie działu.

 

 

Jak ja sobie pomyślę o tych reflinkach to ciarki mnie przechodzą. Oo

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...